Organizacja imprez

w pobliżu Leszna, Poznania i Głogowa

Organizacja imprez

W Toscania Events zajmujemy się organizacją imprez od A do Z. Nasz zespół to grupa ambitnych, doświadczonych specjalistów z ogromnym doświadczeniem w organizacji różnego rodzaju eventów. Przygotowując ofertę dla każdego klienta staramy się szczegółowo zgłębić jego potrzeby tak, aby sprostać wszystkim wymaganiom każdego uczestnika eventu.
Zajmujemy się zarówno organizacją eventów o charakterze rozrywkowym – koncertów, pokazów i tym podobnych, ale także szkoleń, konferencji czy bankietów firmowych. Ze względu na doskonałe zaplecze hotelowo-gastronomiczne, organizacja imprez integracyjnych to kolejna, oddzielna część naszej oferty.
Od zawsze wyznajemy zasadę, że zadowoleni klienci są naszą najlepszą wizytówką, dlatego staramy się, ay każdy z naszych klientów otrzymał usługę na poziomie, jakiego próżno szukać u innych agencji eventowych.
Wiele z wydarzeń organizowanych przez nas to wydarzenia cykliczne, które z roku na rok zyskują na popularności wśród uczestników. Przykładem może być Festiwal Gigantów Rocka, który organizujemy od wielu lat, przyciągając z roku na rok większą publikę. Faktem jest także to, że zdecydowana większość firm, które raz zdecydowały się na organizację eventu firmowego u nas, stała się potem naszymi stałymi, powracającymi regularnie klientami.

Organizacja imprez dla firm

Hotel Toscania znajduje się w pobliżu Leszna, Głogowa, Poznania

Beata Adamczak-Olwagen

Marketing and Conference Manager

TELEFON

+ 48 693 810 890

EMAIL

b.olewagen@hoteltoscania.pl